Kde jiní končí, my začínáme……...

NAŠE ZAMĚŘENÍ

MENU

PES MONTY INFORMUJE

Separace elektroodpadu (zejména PC a komunikační technika) - zahrnuje demontáž zařízení, jeho separaci na jednotlivé části (desky plošných spojů, barevné kovy, ostatní kovy, plasty.. atd.),  následné ekologické zpracování (“vytěžení“ desek s elektrosoučástkami) a prodej komodit (kovy, plast), eventuálně doplňkový maloobchodní prodej použitých součástek.

 

Separace Cu a Al energetických kabelů (pletená nebo plná výplň vodiče) s plastovou i gumovou izolací - zahrnuje strojní (mechanické) oddělení izolace a prodej komodit.

 

Separace AlFe-lan libovolného průřezu - zahrnuje strojní (mechanické) oddělení izolace a prodej komodit.

 

Demontáž elektro a strojních technologií (obsahující „elektroodpad“ nebo kovy) - zahrnuje demontáž zařízení, jeho separaci na jednotlivé části a prodej komodit (kovy, plast), eventuálně doplňkový maloobchodní prodej demontovaných použitých dílů (např. jističe, pojistky, spínače, elektromotory, relé, ventilátory apod.).

 

Demontáž spotřební elektrotechniky a domácích elektrospotřebičů - zahrnuje demontáž zařízení, jeho separaci na jednotlivé části a prodej komodit (kovy, plast), eventuálně doplňkový maloobchodní prodej demontovaných použitých dílů (např. regulátory, termostaty, čerpadla, topná tělesa, čidla apod.).

 

Výprodej veškerého zpracovávaného sortimentu jako bazarové (použité) zboží nebo použité náhradní díly.

 

Výkup a třídění barevných kovů (zejména Cu a Al).